PENSJONAT STAŃCZYK
ul. Kalwaryjska 16, 30-504 Kraków
140

Kontakt

Telefon: +48. 12 656 05 07

PENSJONAT STAŃCZYK KRAKÓW - APARTAMENTY, TANIE NOCLEGI

Pensjonat „Stańczyk” to doskonałe miejsce na urlop i odpoczynek. Oferujemy komfortowe i tanie noclegi. Kraków, miasto, które warto odwiedzić, zwiedzić każdy zakątek, a następnie odpocząć w naszym pensjonacie. Do Państwa dyspozycji oddajemy gustownie urządzone pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe oraz mini apartament typ STUDIO dla 4-6 osób oraz dwupoziomowy apartament 4 do 6 osób z pełnym węzłem sanitarnym. Tej klasy apartamenty rzadko kiedy oferowane są przez inne hostele (Kraków). Pensjonat „STAŃCZYK” to dwukondygnacyjny obiekt, zaliczany do kategorii pensjonaty. Kraków, tu jest położony ­ a dokładnie w popularnym Podgórskim pasażu „Pod Koroną” przy ul. Kalwaryjskiej w wyjątkowym sąsiedztwie zabytkowego Kazimierza oraz w pobliżu Wzgórza Wawelskiego z Zamkiem Królewskim.

Atutem Pensjonatu STAŃCZYK poza jego atmosferą i wystrojem – jest położenie. Bliskość najważniejszych miejsc Krakowa jak i doskonałe połączenia komunikacji miejskiej (przystanek vis-à-vis pensjonatu) stanowią o wyższości tego obiektu nad innymi tej kategorii. Dlatego słowa „Stąd wszędzie jest blisko…” nie są tylko pustym sloganem bez pokrycia.

Niewątpliwą zaletą Pensjonatu STAŃCZYK jest jego położenie w stosunku do Kazimierza – miejsca łączącego w sobie historię, fantastyczną architekturę i możliwość zabawy do białego rana. Stał się na przestrzeni ostatniego pięciolecia centrum artystycznym i rozrywkowym Krakowa, gdzie każdy znajdzie odpowiadającą mu atmosferę i klimat na spędzenie wolnego czasu.

Oferujemy 40 miejsc noclegowych w gustownie urządzonych pokojach 1, 2, 3, 4-osobowych, pokój wieloosobowy 4+4 oraz typ Studio (mini apartament) od 4 do 6 osób z pełnym węzłem sanitarnym, TV, telefonem i dostępem do internetu.

Informacje

Ceny Od: 140

Udogodnienia

Internet / WiFi
Bar
Telefon
TV

Udogodnienia po za budynkiem

Parking

Mapa

Podobne obiekty

Pensjonat u Pana Cogito
Grzegórzki, Dąbie, Olsza, Śródmieście
Pensjonat
Pensjonat „U Pana Cogito“ położony jest w spokojnej, zabytkowej dzielnicy miasta, blisko Wawelu oraz Centrum Kongresowego ICE Kraków.
Ilość gwiazdek: ***
Cracow Bed & Breakfast
Grzegórzki, Dąbie, Olsza, Śródmieście
Pensjonat
Przytulne pokoje ze śniadaniem w Centrum Krakowa
Pensjonat Przy Błoniach
Zwierzyniec, Dębniki, Nowa Wieś
Pensjonat
Pensjonat zlokalizowany blisko Błoni krakowskich, w centrum Krakowa. Widok z pokoi na Kopiec Kościuszki i Wawel.
Trans-Expres Pensjonat
Opatkowice, Borek Fałęcki, Kurdwanów, Wola Duchacka
Pensjonat
Pensjonat usytuowany jest w południowej części Krakowa, w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych: Zakopane E77, Katowice A4, Wieliczka E40.

Kontakt

Telefon: +48. 12 656 05 07

Może to Cię zaciekawi:

Zobacz inne obiekty

Copyright © 2022 NexProperty