Szkolne Schronisko Młodzieżowe
Grochowa 21, 30-731 Kraków
28

Kontakt

Telefon: +48. 12 653 24 32

SSM Kraków – Grochowa znajduje się w dzielnicy Podgórze przy trasie łączącej centrum Krakowa z okolicami Płaszowa.

Schronisko zlokalizowane jest w cichej i spokojnej okolicy, dzięki czemu można w nim wygodnie wypocząć z dala od zgiełku miasta. Duży bezpłatny parking należący do Szkolnego Schroniska Młodzieżowego umożliwia zaparkowanie samochodów osobowych oraz kilku autokarów.

Około 200 m od budynku znajduje się duży teren rekreacyjny i zalew „Bagry”, gdzie w czasie ciepłych dni można skorzystać z kąpieli, wypożyczyć kajaki, rowerki i inne sprzęty wodne.

Stanowimy tanią, bogato wyposażoną bazę noclegową w Krakowie, posiadamy idealne warunki szczególnie dla dużych grup zorganizowanych. Dla turystów indywidualnych oferujemy zróżnicowane cenowo, dostosowane do różnych oczekiwań naszych gości pokoje. Szczególnie zapraszamy grupy wycieczkowe i  młodzież uczącą się pragnącą poznać uroki miasta Krakowa oraz okolic.

W schronisku można również zorganizować zajęcia świetlicowe z wykorzystaniem posiadanego przez nas sprzętu audiovideo, gier planszowych. Na życzenie naszych gości, zgłoszone odpowiednio wcześniej, jesteśmy w stanie zorganizować odpłatnie, pogadanki z zakresu turystyki i rekreacji, oraz inne według sugestii organizatora. Naszym gościom pomożemy zorganizować zwiedzanie Krakowa i okolic z przewodnikiem, oraz przedstawimy różne możliwości spędzenia czasu jakie oferuje miasto Kraków.

Zapraszamy również osoby niepełnosprawne, gdyż posiadamy 6 pokoi 2-3 osobowych przystosowanych dla osób niepełnosprawnych.

Informacje

Ceny Od: 28

Udogodnienia

Internet / WiFi
Przystosowanie dla osób z niepełnosprawnościami
TV

Udogodnienia po za budynkiem

Parking

Mapa

Podobne obiekty

Schronisko Młodzieżowe Oleandry
Stare Miasto, Kleparz, Stradom
Schronisko
Schronisko Oleandry, tani nocleg w Krakowie zarówno dla grup zorganizowanych jak i indywidualnych turystów.

Kontakt

Telefon: +48. 12 653 24 32

Może to Cię zaciekawi:

Zobacz inne obiekty

Copyright © 2022 NexProperty